Przejdź do głównej treści strony
Invest in Lubań
16-10-2017

Informacja o wynikach konsultacji projektu programu współpracy Gminy Miejskiej Lubań z organizacjami pozarządowymi.

Informacja o wynikach konsultacji projektu rocznego programu współpracy samorządu Gminy Miejskiej Lubań z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy  o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2019 rok.

W dniach od 10 września 2018 roku do 24 września 2018 roku przeprowadzone zostały konsultacje projektu rocznego programu współpracy samorządu Gminy Miejskiej Lubań z organizacjami pozarządowymi oraz podmiotami wymienionymi w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie na 2019 rok. Zainteresowane organizacje oraz podmioty otrzymały możliwość przekazania swoich opinii i uwag osobiście, pocztą tradycyjną oraz elektroniczną. W wyniku przeprowadzonych konsultacji do Urzędu Miasta Lubań nie wpłynęły żadne opinie oraz uwagi do przedstawionego projektu programu. 

Nasza witryna wykorzystuje pliki cookies, m.in. w celach statystycznych. Jeżeli nie chcesz, by były one zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki. Więcej na ten temat...